Hakkımızda

Okulumuz; Antalya- Alanya ilçesi Mahmutlar Mahallesinde 4 katlı, geniş bahçeli ve 1200 m² kullanım alanına sahiptir.

Okulumuzda çocuklarımızın rahat oynayabilecekleri yumuşak yüzeyli, geniş, ferah, doğa ile iç içe kum havuzuna ve zengin donanıma sahip oyun parkımız bulunmaktadır. Ayrıca okul içerinde öğrencilerimizin özgürce oynayabileceği oyun salonumuz da bulunmaktadır.

Okulumuz yerden ısıtma ve klima sistemiyle ısıtılmaktadır.

Gelişen Çağa uyum sağlayan  LED televizyonlu ferah ve geniş sınıflarımız, geniş koridorlarımız ve çocuklara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş, yangın alarm sistemimiz mevcuttur.

Zengin menüsüyle sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Her sınıfımızda, yemekhane ve diğer bölümlerimizde kameralarımız bulunmaktadır. Velilerimiz istedikleri takdirde bekleme salonlarında öğrencilerimizi kameralardan izleyebilmektedirler.

Deneyimli ve güler yüzlü öğretmenlerimiz ile tam gün eğitim vermekteyiz.

Sınıflarımızda derslerimiz  görsel materyalle, deneylerle, öğrenciyi merkeze alarak ve öğrencinin etkin katılımı sağlanarak verilmekte olup, sosyal aktivitelere ve veli katılımlı etkinliklere oldukça yer verilmektedir.

Sağlık ve hijyen kurallarına uygun olan mutfağımızda, günlük et , sebze ve meyvelerle  uzman tarafından hazırlanan yemek menümüzdeki lezzetli yemeklerimizi sunmaktayız.

Tuvalet ve lavabolarımız kız-erkek ayrı olup, çocuklarımızın boy ve kullanımlarına uygundur. Son derece temiz ve hijyenik olan lavabolarımızda gün boyu görevlilerimiz birebir çocuklarımızla ilgilenmektedir.

 Okula giriş ve çıkış saatlerimiz 7:30 ile 18:00 arasıdır.